Зрив по проведенню тендера на ремонт Раденської ЗОШ – за райрадою

Поділитися:

Як повідомляють депутати Олешківської райради, Раденська школа може залишитися без ремонту, а виділені кошти відправляться «восвояси».

Цікаво, що така позиція, за словами депутатів, відкрито підтримується головою райради Павлом Потоцьким та директором комунальної установи “Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району”Олешківської районної ради Миколою Литвиненко.

Дивна позиція, адже саме ці люди мали б відповідати перед дітьми та їх батьками, чому через політичну тяганину і розборки в райраді, Раденська школа залишається аварійним місцем!

Тиждень тому директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький під час селекторної наради, яку провів очільникобласті Юрій Гусєв, інформував, що розпочато експертизу проектно-кошторисної документації щодо здійснення комплексного ремонту будівлі Раденської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради.

Для усунення недоліків ремонту у Раденській школі було здійснено технічне обстеження та розроблено проект реконструкції на загальну суму у 8,5 млн гривень. Ремонт відбуватиметься за кошти Державного фонду регіонального розвитку разом із десятивідсотковим співфінансуванням з районного бюджету.

Про це повідомляє “Херсонщина за день”

Поділитися: