Запорізькі ЗМІ бойкотують пресконференцію заступника мера. Чому?

Поділитися:

Сьогодні в Запоріжжі запланована пресконференція Сергія Мішка, заступника міського голови Володимира Буряка. Проте зранку більше 10 популярних місцевих інтернет-ЗМІ опублікували спільне повідомлення про бойкот цього заходу. Серед медіа, які підтримали цю заяву: 061, «Заноза», «Акцент», «Вся власть», «Гетьман», «Гвозди», «Наші гроші. Запоріжжя», Z-city, iPnews, «Depo.Запоріжжя», «Актуально», «Запорізький центр розслідувань», «Форпост», «Факти Запоріжжя», Bronevik News.

Про причини бойкоту йдеться у повідомленні:

«Чотири роки тому, в жовтні 2015 року, Володимир Буряк був обраний на пост мера. Три останні роки запорізький градоначальник не дає інтерв’ю і прес-конференцій для незалежних журналістів регіону. У своєму спілкуванні мер обмежується тільки залежними комунальними ЗМІ або мас-медіа, підконтрольними «Запоріжсталі» (комбінат є найбільшим підприємством міста, входить до холдингу «Метінвест», який у свою чергу належить Ринату Ахметову. Володимир Буряк до самого обрання міським головою працював одним з директорів заводу, тепер же «Запоріжсталь» є постійним «партнером» міських заходів, а фірми, до неї наближені успішно беруть участь в міських тендерах, – Прим. «Гетьмана Херсона»)

На останній сесії міськради журналісти в черговий раз спробували домогтися від мера згоду на інтерв’ю. У відповідь мерія організувала прес-конференцію із заступником мера Сергієм Мішком.

При всій повазі до пана Мішка, однак це не його запорожці обрали на пост керівника міста, і не від нього городяни хочуть почути відповіді на найбільш важливі для жителів обласного центру питання…»

Поділитися: