За півроку на дії місцевих чиновників відкрито 7 кримінальних проваджень

Поділитися:

 

Про це йшлося на засіданні обласної колегії Херсонської ОДА при розгляді питання Про фінансово-бюджетну дисципліну в області за підсумками першого півріччя 2019 року, повідомляє “Херсонщина за день”.

Згідно з інформацією, результати контрольних заходів, проведених упродовж першого півріччя 2019 року управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області (далі – Управління), засвідчили наявність ряду порушень фінансової дисципліни суб’єктами господарювання різних форм власності, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Загалом за І півріччя 2019 року Управлінням проведено 23 контрольні заходи, встановлено втрати фінансових і матеріальних ресурсів на суму 13,4 млн грн, допущені внаслідок порушень законодавства. У межах прав і наданих повноважень

Управлінням вжито відповідних заходів, у результаті чого забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів в обсязі понад 9,12 млн грн, або 68% від встановленої суми (з урахуванням відшкодування за минулі періоди). До правоохоронних органів передано матеріали 18 ревізій, за якими розпочато 7 кримінальних проваджень. Типовими порушеннями фінансово-бюджетної дисципліни для переважної більшості перевірених об’єктів контролю були такі: недотримання вимог чинного законодавства з оплати праці, своєчасності та повноти сплати орендної плати, проведення закупівель за державні кошти з порушенням законодавства, оплата завищених обсягів робіт та послуг тощо.

Поділитися: