Володимир Миколаєнко обговорив можливість кредитування реконструкції очисних споруд із представниками Світового Банку

Поділитися:

У Херсоні відбулася робоча зустріч очільників міста та області із представниками Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що є одною з п’яти інституцій Групи Світового банку.

Міський голова Володимир Миколаєнко під час зустрічі обговорив із головою регіонального представництва IFC  в Україні Джейсоном Бреттом Пеллмаром можливість інвестиційної підтримки місцевих проектів.

«Нас цікавить співпраця за кредитними та консалтинговими програмами, які нині місто самостійно не може профінасувати. Найперше — це реконструкція очисних споруд, модернізація Херсонської ТЕЦ, розвиток комунального транспорту, розв’язання проблеми сміттєзвалища тощо,» – зауважив міський голова Володимир Миколаєнко після презентації проектів IFCдля муніципалітетів.

Домовилися, що до кінця дня вже з’являться перші погоджені пропозиції сторін, які необхідні для подальшої співпраці.

Довідка. Міжнародна фінансова корпорація – англ. International Finance Corporation (IFC) — одна з п’яти інституцій Групи Світового банку, заснована в 1956 році.

IFC — сприяє економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі. Корпорація також працює за напрямками фінансової та консалтингової підтримки програм, що стосуються медицини та муніципалітетів.

Про це повідомляє мерія Херсона/a>

Поділитися: