У Запоріжжі журналісти вийшли з протестом під міську раду: вимагали публічності від очільника міста Буряка

Поділитися:

3 вересня у Запоріжжі представники ряду міських ЗМІ провели акцію протесту під стінами міської ради. Медійники вимагали від міського голови Володимира Буряка проведення прес-конференції для незалежних видань.

Про це повідомляє “Гетьман”.

Ще з моменту обрання Володимира Буряка на посаду міського голови у 2015 році, він не провів жодної прес-конференції та дав одне інтерв’ю незалежному виданню – сайту 061. Загалом же очільник міста спілкувався тільки з обмеженим колом лояльних ЗМІ.

На останній сесії міськради журналісти в черговий раз спробували домогтися від Володимира Буряка згоду на інтерв’ю. У відповідь міська рада організувала прес-конференцію із заступником мера Сергієм Мішком.

Журналісти 061, «Заноза», «Акцент», «Вся власть», «Гетьман», «Гвозди», «Наші гроші. Запоріжжя», Z-city, iPnews, «Depo.Запоріжжя», «Актуально», «Запорізький центр розслідувань», «Форпост», «Факти Запоріжжя», Bronevik News вирішили бойкутувати захід, а перед початком прес-конференції провели акцію протесту.

Журналісти та редактори перерахованих видань вийшли під стіни міської ради з плакатами та закликами до Буряка поспілкуватися з незалежними ЗМІ. Крім того, медійники написали звернення до міського голови з прохання провести прес-конференцію.

Поділитися: