Платники сплатили 3 мільярди гривень ПДФО

Поділитися:

За три квартали цього року до бюджетів усіх рівнів із доходів херсонців надійшло 3  млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 510 млн. грн. або 20 відс. перевищує показники 2018 року.

Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевих бюджетів Херсонщини та основним джерелом їх наповнення. Його питома вага в загальних податкових
надходженнях по області складає 64 відсотка. Скарбниці місцевих громад таврійського краю отримали   2,3 млрд. грн., до державної казни надійшло – 0,7 млрд. грн. сплаченого податку.

Наразі платники податків нашої області перерахували ПДФО до місцевого бюджету у таких обсягах: до Херсонського управління – 1,4 млрд. грн., Новокаховського – 0,7 млрд. грн., Генічеського – 0,2 млрд. гривень.

Спостерігається позитивна динаміка щодо зростання відрахувань податку на доходи фізичних осіб. Характерними факторами такого зростання є збільшення розміру заробітної плати найманих працівників, легалізація трудових відносин та зацікавленість територіальних громад області у зростанні власного фінансового забезпечення.

Про це повідомляє “Херсонщина за день”

Поділитися: