Перспективи Скадовського порту

Поділитися:

Чотири приватних інвестори мають намір взяти участь у конкурсі на право оренди майна ДП «».

Найближчим часом Фонд державного майна України у Херсонській області планує оголосити відповідний конкурс. Перспективи порту обговорювалися під час недавньої зустрічі керівника Адміністрації морських портів України Райвіса Вецкаганса з головою Херсонської облдержадміністрації Юрієм Гусєвим.

— Оптимальним для розвитку порту Скадовськ, зважаючи на його невеликі розміри, Адміністрація морських портів України вбачає пошук одного орендаря на всі майданчики, якими володіє підприємство. Це дозволить запобігти можливим конфліктам між портовими операторами на обмеженій території. Необхідною вимогою подальшого співробітництва з майбутнім інвестором, який має намір взяти в оренду майно в Скадовську, має стати гарантований обсяг збільшення вантажопотоку, відповідно до якого АМПУ зможе планувати власні інвестиції в днопоглиблення порту Скадовськ, — зазначив Райвіс Вецкаганс.

На зустрічі були визначені конкретні терміни прийняття рішень щодо оформлення земель порту, які перебувають у розпорядженні міста Скадовська та херсонської обласної влади, оформлення дозволів стосовно виконання робіт з днопоглиблення, а також визначення зобов’язань інвесторів та АМПУ, необхідних для прийняття остаточних рішень щодо подальшого розвитку порту Скадовськ.

Як інформує прес-служба АМПУ, компанії «Амалтея Трейд», «Софія-1 плюс», «Чорномор Інвест Транс» та «Морські ворота» планують організувати через Скадовський порт перевалку аграрних вантажів, комплектуючих для вітроелектростанцій, полімерів, а також поромні перевезення з Туреччини та країн Кавказу. Обсяги перевалки, що були оприлюднені потенційними інвесторами на зустрічі, становлять від 300 до 500 тис. тонн на рік.

Про це повідомляє “Новий день”

Поділитися: