На Херсонщині зібрали майже 490 мільйонів гривень «майнових» податків

Поділитися:

У січні – серпні 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 489,7 млн. грн. податку на майно. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 69,8 млн. гривень.

Найбільше коштів до кошику майнових податків внесли землевласники та землекористувачі, які перерахували 437,6 млн. грн. плати за землю. А це становить 89,4 відс. від усіх надходжень податку на майно по області.

Друге місце серед складових зазначеного податку належить податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якого з початку року надійшло 48,9 млн. грн., що складає 10 відсотків.

Надходження транспортного податку є найменшими серед трійки майнових податків і складає лише трохи більше 0,6 відс. або 3,1 млн. гривень.

Варто нагадати: податок на майно складається із плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку. Всі ці податкові платежі в повному обсязі зараховуються до місцевих бюджетів. Тож від внеску кожного мешканця громади залежить фінансування заходів щодо розвитку інфраструктури та інших соціально-економічних програм Херсонщини.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Про це повідомляє Херсонська ОДА

Поділитися: