«Комунальна реформа» у Каховці обійдеться майже в 5 мільйонів гривень

Поділитися:

Ліквідатор комунального підприємства «Наш дім» подав чергову заяву про покладання субсидіарної відповідальності на Каховську міськраду та її виконавчий комітет.

Стягнення 2 241 077 гривень вимагає з Каховської міської ради та її виконкому ліквідатор підприємства-банкрута «Наш дім» Олександр Сашин. Відповідну заяву прийнято до розгляду Господарським судом Херсонської області. Судове засідання призначено на 22 жовтня.

Таким чином ліквідатор КП «Наш дім» вимагає від суду покладання субсидіарної відповідальності на засновника боржника та його орган управління майном, якими є міськрада та її виконком відповідно. Причиною цього називається підтверджене раніше судом незаконне доведення до банкрутства активно діючого підприємства

Нагадаємо, що в квітні 2018 року Каховська міська рада була змушена заплатити за попередньою заявою Олександра Сашина 2 565 652 грн. на ліквідацію боргів КП «Наш дім» перед кредиторами. Таким чином, загальна сума збитків громади міста від незаконних дій міськради та її виконавчого комітету становитиме майже 5 мільйонів гривень.

Вся ця сумнівна комунальна реформа почалась у Каховці в 2011 році. Вона полягала в ліквідації КП «Наш дім» і КП «Житловик-Свєтлово» та створенні КП «Каховська керуюча компанія». Головним ініціатором цієї реформи, що спричинила величезні збитки для міста був екс-депутат міськради від «Партії регіонів», нині депутат Херсонської облради від «Опоблоку» Павло Філіпчук. Проте сам він називав серед ініціаторів «великої комунальної реформи» не лише себе, а й нинішнього заступника міського голови Каховки Івана Орєхова.

Про це повідомляє “Новий день”

Поділитися: