Компанія «Чумак» може піти з Каховки?

Поділитися:

Гучну новину про перереєстрацію ПрАТ «Чумак» з Каховки до Каховського району і, відповідно, ймовірну втрату багатомільйонних податків до бюджету громади міста вже з нового року жваво обговорюють у соціальних мережах. 3 жовтня її повідомив начальник управління освіти Каховської міськради Михайло Гончар з посиланням на голову Каховської райради Тетяну Тертичну.

— Це правда, — підтвердила вона «Новому дню». – Я зустрічалась з менеджментом компанії «Чумак» і вони заявили, що більше не бажають терпіти хамське відношення з боку керівництва Каховської міськради, а також постійні спроби дискредитувати імідж підприємства у громадськості. Більше того – ми бачимо, що там відбувається корумпований наступ на бізнес. Тому зараз йде мова про перереєстрацію компанії «Чумак» до однієї з громад району. Ймовірно, це буде Малокаховська сільрада.

За словами Тетяни Тертичної, вже зараз податки до цієї сільради сплачують деякі зареєстровані на її території районні заклади і установи. За даними YouControl, саме в Малокаховці зараз зареєстрована і Каховська райрада.

Ми звернулись також до керівництва ПрАТ «Чумак». Проте від коментарів вони поки утримались, пообіцявши пізніше надати офіційну інформацію з цього приводу.

Нагадаємо, що компанія «Чумак» нещодавно була названа лідером зі сплати податків до бюджету Каховки. За словами начальника фінансового управління міськради Олександра Гончарова, за перші 7 місяців 2019 року підприємство сплатило їх більше 5 млн. грн.

Між Каховською міськрадою і ПрАТ «Чумак» нині триває судовий процес щодо стягнення з підприємства 13 064 грн. так званої «пайової участі у розвитку інфраструктури» міста, нібито не сплаченої кілька років тому. 5 вересня п. р. Господарський суд Херсонської області повністю відмовив у задоволенні вимог міськради, проте міськрада подала апеляційну скаргу.

Про це повідомляє “Новий день”

Поділитися: