Кадастрові реєстратори Херсонщини опрацювали понад 61 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

Поділитися:

З початку року до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надійшло 62 228 заяв про надання адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. У середньому фахівці щотижнево розглядають 1 653 заяви, а на сьогодні опрацювали 61 143 заяв, або 98 % від загальної кількості.

Найбільш популярними послугами є державна реєстрація земельної ділянки (41,6% від усіх звернень) та надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (38,7%).

За останній тиждень на Херсонщині за заявами громадян зареєстровано 701 земельну ділянку. Усього ж, від початку року фахівці здійснили державну реєстрацію 24 818 земельних ділянок, найбільше у Генічеському (2565) та Білозерському (2423) районах.

Також від початку фахівці землевпорядної служби Херсонщини видали 24 094 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, 769 з яких – за останній тиждень. Найбільше таких послуг замовлено у Генічеському (2126) та Каховському (2041) районах.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастр

Про це повідомляє Херсонська ОДА

Поділитися: