Херсонське КП сплатить 1,5 мільйона гривень штрафу

Поділитися:

Одеський апеляційний адміністративний суд під час відмови у задоволенні позову херсонському комунальному підприємству, яке заборгувало перед державою майже 1,5 млн.грн. за несвоечасну сплату єдиного соціального внеску.

Протягом трьох років поспіль керіництво підприємства «не поспішало» вчасно сплачувати єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування. А також «не знало», що сума внеску своєчасно не нарахована та/або не сплачена у строки, встановлені Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі Закон №2464), є недоїмкою та стягується з нарахуванням пені, застосуванням штрафів та не має термінів позовноїдавності.

Колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду підтримала позицію Херсонського окружного адміністративного суду та погодилась із доводами юоистів Головного управління
ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі щодо правомірності прийнятого ними податкового рішення про застосування штрафних фінансових санкцій на загальну суму 1,5 млн. грн. за несвоечасну сплату єдиного соціального внеску.

Про це повідомляє “Херсонщина за день”

Поділитися: