Бюджет Херсонщини поповнився майже на 90 мільйонів гривень

Поділитися:

 

З початку року херсонці-платники акцизного податку поповнили бюджет Херсонщини на 89,5 млн. гривень.  Від зазначеної суми 77 млн. грн. складає акцизний податок з реалізації та 12,5 млн. грн. – плата за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та
м.Севастополі.

Наразі в Херсонській області діяльність у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами здійснюють 2747
суб’єктів господарювання. Для роздрібного продажу алкогольних напоїв вони придбали 3039 ліцензій, а тютюнових виробів – 1876.

Оптовий ринок області складають 10 представників бізнес середовища, які отримали 8 ліцензій на право оптової торгівлі алкогольними напоями та 5 – сидром і перрі.

Нагадаємо:
суб’єкти підприємницької діяльності можуть здійснювати торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності відповідної ліцензії. Аби отримати ліцензію суб’єкт господарювання має звернутися з відповідними заявою та документами до Центрів обслуговування платників за місцем провадження торгівельної діяльності або до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 75.

Про це повідомляє “Херсонщина за день”

Поділитися: