13 вересня розпочинається святкування Дня міста у різних районах Херсона

Поділитися:

13 вересня розпочинається святкування Дня міста у різних районах Херсона. Як святкуватимемо – читайте нижче.

У Суворівському районі відбудеться свято Таврійського мікрорайону та художня виставка

У Суворівському районі біля ТРЦ «Променад-Плаза» о 15.00 відбудеться Свято Таврійського мікрорайону.

На гостей свята чекають дитячі забави, цікаві конкурси та нагородження переможців конкурсу «Кращої прибудинкової території до житлових будинків ОСББ, ЖБК» та «Кращої садиби сектора приватної забудови».

Окрім того, уприміщенні Суворовської районної у м. Херсоні радидо святаоновлено виставку.Юні майстри – учні Херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа», присвячують свої роботи рідному місту – Херсону.

Корабельний район запрошує на Етнофестиваль «Велика Корабельна родина»

О 16.00 у парку Шуменський Корабельний район організовує Етнофестиваль «Велика Корабельна родина». На гостей фестивалю очікують дитячі ігри, батути, творчі майданчики, майстер-класи для дітей та дорослих, привітання пар «Золоте весілля», козацький куліш, ярмарок тощо.

 

У Дніпровському районі проведуть футбольний турнір та нагородять кращих власників будинків

З 09.00 до 13.00 на Стадіоні «Майстер – С»  (сел. Антонівка) відбудеться Фінал футбольного турніру серед шкільних команд «Шкіряний м’яч» між командами навчальних закладів Дніпровського району міста.

Також з 16.00 у загальноосвітній школі №13, що розташована на території району, відбудеться захід за участі п’яти кварталів «Воєнка святкує День народження міста» та нагородження переможців конкурсу «Краще подвір’я кварталу», а також нагородження переможців огляду-конкурсу на «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», з врученням аншлагів «Будинок відповідальних власників».

Переглянути повний план заходів до Дня міста можна тут.

Про це повідомляє мерія Херсона/a>

Поділитися: