У Херсоні за проекти громадського бюджету вже проголосувало майже 5 тис. осіб

Поділитися:

У Херсоні триває голосування за проекти, що фінасуватимуться в рамках громадського бюджету міста. Вже майже 5 тис. осіб взяли участь у голосуванні на сайті міської ради та у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Херсона, віддавши понад 8 тис. голосів за 73 проекти.

Нагадуємо, що у голосуванні беруть участь громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території міста Херсона, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).

Кожен херсонець має шість голосів та може особисто проголосувати за три різні малі проекти (до 250 000 грн)та три різні великі проекти (від 250 000 грн до 1 500 000 грн). Списки малих та великих проектів, які допущені до голосування, розміщені на офіційному сайті міської ради.

Голосування здійснюється:

1) на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів в розділі “Громадський бюджет” шляхом заповнення електронної версії бланка для голосування.

У цьому випадку голосування здійснюється з використанням ідентифікації/верифікації/реєстрації через сервіс Bank ID;

2) у визначеному Координаційним комітетом з питань громадського бюджету у місті Херсоні пункті для голосування з використанням спеціальних бланків для голосування, а саме: приміщення Центру адміністративних послуг м. Херсона (просп.Ушакова,37, вхід з вул. Преображенської).

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг м. Херсона:

понеділок – з 9.00 до 16.00

вівторок – з 9.00 до 16.00

середа – з 9.00 до 16.00

четвер – з 13.00 до 20.00

п’ятниця – з 9.00 до 16.00

субота – з 9.00 до 16.00.

При цьому, для підтвердження права на голосування член територіальної громади міста Херсона особисто пред’являє паспорт консультанту (інші документи для підтвердження місця проживання у місті), що працює в пункті для голосування, і після пред’явлення документа отримує особисто один бланк для голосування.

Голосування триватиме до 16 вересня.

Про це повідомляє мерія Херсона/a>

Поділитися: