У «Електронному кабінеті» працюють 49 тисяч платників Херсонщини

Поділитися:

З початку 2019 року через власний «Електронний кабінет» звітують 48947 платників податків Херсонщини – власників електронних ключів цифрового підпису.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

За допомогою корисного сервісу Державної податкової служби України суб’єкти господарювання мають можливість готувати, заповнювати та надсилати податкову звітність в електронному вигляді з одночасним отриманням квитанції про її прийняття (або неприйняття).

Як зазначають фахівці управління інформаційних технологій Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі найбільш активно користуються сучасними можливостями «Електронного кабінету» 42,0 відс. або 20787 платників податків м. Херсона, а також 4047 та 2425 підприємців Нової Каховки та Генічеська відповідно.

Сервіс «Електронний кабінет» дозволяє платникам оперативно переглядати інформацію про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року, використовуючи підказку «Податковий календар» та інформацію довідників (ДПІ, КВЕД, КОПФГ, УКТЗЕД, форм власності, органів виконавчої влади, ознак доходів, податкових
пільг тощо).

Про це повідомляє “Херсонщина за день”

Поділитися: