Чиновники не сіють і не жнуть? Під скорочення!

Поділитися:

Депутати Верховної Ради України нового скликання майже повним складом проголосували за ліквідацію Міністерства аграрної політики та продовольства України. Колишні співробітники одного з важливих для держави відомств перейдуть у підпорядкування новоствореного Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Його очолив недавній заступник голови Ради Національного банку України Тимофій Милованов. Розмови про ліквідацію аграрного міністерства точилися ледь не відразу після того, як «Слуги народу» прийшли до влади.

«Допоки це були лише розмови, я була цілком спокійна. Бо мала певність: ніхто не буде ризикувати галуззю, яка генерує левову частку валютної виручки в країні! — написала у Facebook  національний консультант ФАО (Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН. — ред. ), а також координатор Експортного секретаріату Жанна Дуфіна. — Але схоже, що справа серйозна. — Навіть у маленької та максимально вільної від зайвого Ісландії є свій аграрний міністр! І точно не заради примхи, а тому що їжа — це питання національної безпеки, і це розуміють повсюди. А в Україні говорять, що нам пора «звільнитися» від іміджу аграрної країни. Але ж не так, пані та панове! Маю надію, що остаточне рішення ще не прийняте і що всі наші останні експортні здобутки та сподівання не будуть зведені нанівець».

Про це повідомляє “Новий день”

Поділитися: